جلسه شورای استانی دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان کرمان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدیان

 جلسه شورای استانی دفاتر نهاد رهبری در در دانشگاههای استان کرمان

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، جلسه شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان مسئول امور ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و جمعی از مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان روز پنجشنبه 16 بهمن ماه 99، در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزارشد.

حجت الاسلام و المسلمین صباحی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان ضمن تبریک میلاد باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و گرامیداشت چهل و دومین بهار انقلاب گفت: در استان کرمان 11دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های وجود دارد که از این تعداد 5 دفتر در دانشگاه‌های شهید باهنرکرمان، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه پیام نور و بقیه هم در شهرستان‌های استان فعالیت چشمگیر دارند.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان مسئول امور ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ایام الله دهه مبارک فجر و افتخارات نظام مقدس اسلامی از اهمیت بالایی برخوردارند و مردم در به ثمر رسیدن انقلاب و پیروزی آن نقش بسزایی داشتند.

مسئول امور ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاهها اظهار کرد: جایگاه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها یک جایگاه معنوی دانست و بیان داشت بسیاری از فعالیت‌ها دفاتر برای دانشگاهیان از نوع فعالیت‌های گزارشی نیست.

وی گفت: دانشجویان با اعتمادی که به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دارند مشکلات و درد و دل‌های خودشان را با این نهاد درمیان گذاشته و نهاد در جهت رفع مشکلات آنها اقداماتی را انجام می‌دهد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدیان افزود: اخلاص در عمل و نیت خدایی جزء اصول کاری دفتر نهاد به حساب می‌آید بسیاری از نیروهای نهاد با داشتن مشکلات معیشتی و عدم تطابق حقوق‌های دریافتی آنها با تورم جامعه چیزی از انگیزه معنوی و اخلاقی آنها در کار برای دانشجویان و استادان و کارکنان کم نمی‌کند.

 

کلمات کلیدی
مجید  طالبی زاده
تهیه کننده:

مجید طالبی زاده

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *